Miraç Kandili Duaları

By | February 24, 2022

Miraç Kandili Duaları. Miraç kandili'nde yapılacak ibadetleri ve okunacak duaları sizler için derledik. Bu akşama özel kandil duaları miraç kandili kutlaması yapmak isteyenler paylaşım yapabilmek, sevdikleri ile bu önemli günü tebrik etmek.

Miraç Kandiliniz mübarek olsun
Miraç Kandiliniz mübarek olsun from www.istiklal.com.tr

Bugün mübarek gecelerden miraç kandili idrak edilecek. Sana sonsuz hamd ü senalar olsun. Miraç kandili duası nasıl olmalı?

Mübarek Miraç Gecesinde Okunacak Dualar.

Miraç kandili kadir gecesi kadar özel ve önemli bir gece olduğu için bu kıymetli gecede edilecek dualar reddolunmaz. Miraç kandili bu sene 21. Miraç kandili'ni dualar, zikirler ve ibadetlerle geçirmek isteyenler, miraç kandili'nde okunacak dualar, sureler ve yapılacak ibadetleri araştırmaya başladı.

Miraç Bir Yükseliştir, Bütün Süfli Duygulardan, Beşeri Hislerden Ter Temiz Bir Kulluğa, En Yüce Mertebeye Terakki Ediştir.

Bu akşama özel kandil duaları miraç kandili kutlaması yapmak isteyenler paylaşım yapabilmek, sevdikleri ile bu önemli günü tebrik etmek. Sana sonsuz hamd ü senalar olsun. Gecesi idrak edilen miraç kandili geldi çattı.

Miraç Kandili, Peygamber Efendimiz’in Allah’ın Huzuruna Yükseltilmesine Binaen Her Sene Recep Ayının 27.

Peygamberimize (s.a.v) “peygamberlerden hiçbiri sen’den evvel, ümmetlerden hiçbiri de sen’in ümmetinden evvel cennete girmeyecektir!” müjdesi. Miraç gecesini haliyle dualarla ve ibadetlerle geçirmek gerekir. *i̇lahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, kandilinizi kutlarım.

*Allah'ın Aşkıyla Yan Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiride An Bu Gece.

Miraç kandili duası nasıl olmalı? Miraç kandili'nde kılınacak namazlar ve yapılacak ibadetler! Miraç kandili bu akşam koronavirüs nedeniyle camilerde değil evlerde idrak edilecek.

Ey Bizleri Varlığa Erdiren Var Olmadaki Sonsuz Zevki Gönüllerimize Duyuran Güzeller Güzeli Rabbimiz!Sana Sonsuz Hamd Ü Senalar.

Beş vakit namaz farz kılınmıştır. İşte bu gece okuyabileceğiniz dualar miraç kandili gecesini en güzel şekilde değerlendirmenin bir yolu da dua etmektir. Miraç kandili gecesinde edilecek duaları nihat hatipoğlu ve nursaçan hocadan videolu olarak hazırladık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *